ANASAYFA | HİZMETLERİMİZ | Web Yazılım

Web Yazılım

Son zamanlarda yazılım sektörünün göstermiş olduğu gelişim hafife alınmayacak kadar hızlı şekilde gelişmektedir. Artık birçok işlemi, yazılımlar ile daha kısa sürede, daha az zamanda ve daha az maliyet ile yapılabilmektedir.

BİNT Ajans’ın web yazılımında uzman kadrosu ile yapılan sistemleri tüm cihazlarda uyumlu ve tüm ekran tiplerine göre kendini ayarlayacak şekilde hazırlanmaktadır.

Web yazılımları ile yapabileceğiniz işlemlerin bir sınırı yoktur. Siz projenizi bize anlatırsanız 15 yıllık tecrübemiz ile size daha fazlasını geliştirerek sunarız. Örneğin web sitenizin yönetimini kolaylıkla yapabilirsiniz. İçerik ekleme, düzenleme, silme, sipariş takibi, formlarınızın yönetimi gibi işlemleri bilgisayar, telefon veya tablet özelliği aramaksızın internet erişiminizin olduğu her yerde kolaylıkla ve hızlı bir şekilde yapabilirsiniz.

Web yazılımı ile online olarak müşterilerinize hizmette sunabilirsiniz. Yapılacak web yazılımı ile bayilerinize veya müşterilerinize indirim, marka bazında indirim, personel yönetimi, cari yönetimi ve ödeme yönetimi gibi sistemleri kolaylıkla sağlayabilirsiniz. Bu sistemler size kısa vadede katkı sağlamakla birlikte geçmiş dönemlerde yaptığınız satışlarınızı, aldığınız ödemelerinizi, personelinizin performansını ve gelecekte stok yapmanız gereken ürünler hakkında size raporlama sağlamaktadır. Ek olarak tüm bu işlemleri el ile yaptığınızda ortaya çıkacak kırtasiye masrafından da kurtararak bütçenize katkı sağlamaktadır. Web yazılmları sayesinde arşivleme yapmak için dosyalarınızı saklamanıza gerek kalmaz.

Sizde uzun süredir destek verdiğimiz ve vereceğimiz müşterilerimizin arasına katılmak istiyorsanız hemen teklif alabilir veya bizimle iletişime geçebilirsiniz.