ANASAYFA | HİZMETLERİMİZ | Özel Yazılımlar (CRM)

Özel Yazılımlar (CRM)

BİNT Ajans olarak gelişen teknoloji ile birlikte siz değerli müşterilerimize, işlerinizi kolaylaştıracak yazılım hizmetleri sunuyoruz. Son zamanlarda yapılan yazılımlar sayesinde az maliyet ile daha hızlı ve daha kesin sonuçlar alabiliyorsunuz.

Özel yazılımların size en büyük katma değeri sıfır hata payı ve raporlama bölümleri oluyor. Şöyleki; bir ürün çıkartmak istediğinizde bu ürün özelliklerini girerek size tam verdiğiniz bilgiler doğrultusunda sorunsuz bir ürün sunuyor. Raporlamalar kısmında ise ay sonunda personelinizin size kattıkları, harcamalarınız, gelirleriniz, stok takbiniz vb.. işlemleri kolaylıkla görebiliyorsunuz.

Tüm dünyada olduğu gibi gelişen teknolojiye ayak uydurmanız hem ekonomik olarak hemde zaman olarak sizlere artı bir katkı sağlayacaktır.

Sizin yapmanız gereken tek işlem projenizi bize anlatmanız. Konusunda uzman ekibimiz ile her zaman projenizi bir adım ileriye taşımak için tüm gücümüzle ve kendi işimiz gibi benimseyerek en iyi şekilde teslim etmek için çalışıyoruz.

Sizde uzun süredir destek verdiğimiz ve vereceğimiz müşterilerimizin arasına katılmak istiyorsanız hemen teklif alabilir veya bizimle iletişime geçebilirsiniz.