ANASAYFA | HİZMETLERİMİZ | Google ve Sosyal Medya Reklamları

Google ve Sosyal Medya Reklamları

Google Adwords Reklamları

Günümüzde kullanıcıların bir hizmete veya bir ürüne ulaşmak istediklerinde kullandıkları en büyük platform olan Google'da  kısa vadede ve az maliyet ile hızlı geri dönüşler almak ve firmanıza ekstra katkı sağlamak isterseniz Google Adwords Reklamlarını kesinlikle kullanmalısınız. Belirleyeceğiniz kelimeler yardımı ile hizmet veya ürün arayan kullanıcılara erişmeniz son derece kolay ve az maliyetli olacaktır.

BİNT Ajans'ın deneyimli çalışanları ile verdiği Google Adwords Reklam hizmeti, siz kullanıcıların bütçelerini en iyi şekilde yöneterek daha fazla kişiye erişmenizi sağlamaktadır. Google Adwords Reklamlarında hazırlanacak metinlerden, erişilmek istenilen kitleye, raklam metinlerinin hazırlanmasına kadar tüm aşamaları sizin adınıza biz üstleniyoruz. Sizin sadece arkanıza yaslanıp gelen müşterilerinize destek vermeniz yeterli oluyor.

Facebook ve Instagram Reklamları

Dünyada ve ülkemizde en çok kullanılan sosyal medya platformlarının başında gelen Facebook ve Instagram'da uygun bütçeler ile yaş, cinsiyet, şehir gibi kriterler belirleyerek müşterilerinize hızlı ve kolay bir şekilde ulaşabilirsiniz.

BİNT Ajans olarak sizin için reklam stratejinizi ve reklam görselleriniz hazırlayarak Facebook ve Instagram üzerinden reklam yapmanıza yardımcı oluyoruz.

Sizde uzun süredir destek verdiğimiz ve vereceğimiz müşterilerimizin arasına katılmak istiyorsanız hemen teklif alabilir veya bizimle iletişime geçebilirsiniz.