ANASAYFA | HİZMETLERİMİZ | E-Ticaret Çözümleri

E-Ticaret Çözümleri

B2C (E-Ticaret) Yazılımı

Türkiyede son zamanlarda yaygınlaşan Online Satış sistemleri hem kullanıcıların kıyaslama yapabilmesine hemde uygun fiyatlarla istedikleri ürüne veya hizmete çok daha hızlı bir şekilde ulaşmasına yardımcı olmaktadır.

Satış yapan firmalar maliyet ve kar oranına baktığında Online Satış sistemleri çok daha avantajlı hale gelmektedir. Bir örnekle açıklamak gerekirse eğer; normal satış yapabilmeniz için bir dükkan, dükkan içine demirbaşlar, satmak istediğiniz ürünler veya hizmetler, en az bir personel, elektrik, su vb.. faturalar şeklinde liste uzayıp gitmektedir.

Buna karşılık Online Satış yapılmak istenirse yukarıdaki maddelerin hiç birine ihtiyaç yoktur. Genellikle normal bir yer açmak istediğiniz zaman harcayacağınız 1 yıllık bedelin en fazla yarısına mâl olmaktadır. Aradaki bütçe farkı ile de başka müşterilerinize ulaşmaya çalışabilirsiniz. Daha fazla müşteri, daha fazla kâr demektir.

Online Satış ile normal satış arasındaki en büyük farklar: Online Satışta tüm dünyaya erişebilirsiniz, normal satışta sadece konumunuza yakın müşterilere ulaşabilirsiniz. Online Satış maliyet olarak normal satış için harcayacağınız bütçenin çok daha uygununa mâl olmaktadır.


B2B (E-Bayi) Yazılımı

Bu sistemler E-Ticaret sistemlerinden farklı olarak bayilerinize daha detaylı hizmet vermek için kurulan yapılardır. Bu sistemlerde bayilerinize özel iskontolar, kampanyalar ve ödeme yöntemleri belirleyebilirsiniz.

Hazırlanacak Bayi Sistemleri sayesinde yapacağınız raporlamalar ile hangi bayinize daha çok satış yaptığınızı, hangi bayinizin daha çok ürün talep ettiğini ay sonunda ne kadar ödeme alındığı gibi birçok işlemlere kolaylıkla ulaşabilirsiniz.

Bayileriniz de sisteminiz üzerinden yaptığı ödemeleri, cari hareketlerini, geçmiş siparişlerini gibi sürekli takip etmek istediği bölümlere ulaşabilirler.

Sizde uzun süredir destek verdiğimiz ve vereceğimiz müşterilerimizin arasına katılmak istiyorsanız hemen teklif alabilir veya bizimle iletişime geçebilirsiniz.