ANASAYFA | Hakkımızda

Hakkımızda

BİNT Ajans 10 yıllık tecrübemiz ile bugüne kadar lojistikten, inşaata, otomasyon sistemlerinden, gıda sektörüne olmak üzere farklı farklı 50'den fazla sektöre hizmet verdik ve vermeye devam ediyoruz. Verdiğimiz hizmetlerde müşterilerimizin memnuniyeti önceliğimizdir. Her zaman müşterilerimizin projelerini bir adım öne taşımak için var gücümüzle çalışıp kendi işimizmiş gibi özen gösteriyoruz.

Verdiğimiz web tasarım, web yazılım, arama motoru optimizasyonu (SEO), e-ticaret çözümleri, Google ve sosyal medya reklamları, bakım ve yönetim hizmetleri, özel yazılımlar (CRM), sosyal medya danışmanlığı, kurumsal kimlik hizmletleri ile hazırladığımız çalışmalarda her zaman müşterilerimizi bir adım öne taşımayı hedeflemekteyiz.

Bugüne kadar verdiğimiz hizmetler sayesinde üretmiş olduğumuz 1.500'den fazla proje ile bizi tercih eden tüm müşterilerimize her zaman katma değer sağladık. İş anlayışımız her zaman için ÖNCE DİNLE olduğu için müşterilerimizin tüm isteklerini en ince ayrıntısına kadar dinledikten sonra DAHA İYİ NASIL OLABİLİR düşüncesi ile projelerimizi bir adım öne çıkarttık.

Sizde uzun süredir destek verdiğimiz ve vereceğimiz müşterilerimizin arasına katılmak istiyorsanız hemen teklif alabilir veya bizimle iletişime geçebilirsiniz.