Site Bakımı ve Yönetimi

Web sitenizin tamamlanıp yayına alınmasından sonraki süreçte ortaya çıkan güzel işin devamlılığı için alacağınız desteğinde eksiksiz olması gerekmektedir. Sitenizin mevcut teknolojilere ve tasarımlara uyum sağlayabilmesi için uzman ekibimiz tarafından düzenli olarak kontrol edilmektedir. Verdiğimiz içerik bakım ve güncelleme hizmetiyle siteniz sürekli olarak güncel ve içerik olarak göze en iyi şekilde hitap etmektedir.

Yapmış olduğumuz projelerde sitelerin herhangi bir hataya karşı bir yıl süresiyle garantimiz altındadır. Sitenin yönetimi müşterilerimizin isteği doğrultusunda tarafımızca yapılabilir.
Yazılım, tasarım, içerik yönetimi, dijital reklamlar ve sosyal medya departmanlarında 360 derece çözüm üretebilen ve sunan dijital bir ajanstır. Çarpıcı ve özgün web siteleri, e-ticaret çözümleri, mikro siteler gibi interaktif çözümlerle beraber; kurumsal kimlik oluşturulması, sosyal medya yönetimi, dijital prodüksiyon ve pazarlama üzerine yoğunlaşmıştır. Alışılmışın dışında, size dijital medya çözümlerini bütünsel anlamda sunmaktadır.

Copyright © 2015 Bint Ajans Tüm Hakları Saklıdır.