Google ve Facebook Reklamları

Google Adwords Reklamları
Google’ın reklam hizmeti olan Adwords kullanıcılarına daha az maliyetlerle daha fazla kullanıcılara ulaşması için firmalara sunduğu hizmettir. Maliyetler ve dönüşler baz alındığında firmalar en çok Google Adwords’u tercih etmektedir.

Bu hizmetin temelinde açık artırma sistemi mevcuttur. Müşterilerimizin verdiği kelimelere tıklanma sayısına göre ücret alınmaktadır. Kelimelerin kalite puanları tıklama başına vereceğiniz ücreti belirtmektedir. Bu kalite puanı ne kadar düşük olur ise kelime başına maliyetiniz o kadar az olur. Maliyet azalacağı için daha fazla müşteriye erişim imkanınız doğar.

Facebook Reklamları
Dünyada ve ülkemizde en çok kullanılan sosyal ağ olarak Facebook’un verdiği reklam hizmeti sayesinde belirleyeceğimiz kriterlere(yaş, cinsiyet, şehir, katıldığı gruplar vb.) göre kullanıcıların reklamınızı görmesini sağlayabiliriz. Direkt olarak hedef kitleye ulaşmış olursunuz.

Bint Ajans profesyonel ekibi ile en az maliyet ile en çok müşteriye ulaşmanız için size destek olmaktadır.
Yazılım, tasarım, içerik yönetimi, dijital reklamlar ve sosyal medya departmanlarında 360 derece çözüm üretebilen ve sunan dijital bir ajanstır. Çarpıcı ve özgün web siteleri, e-ticaret çözümleri, mikro siteler gibi interaktif çözümlerle beraber; kurumsal kimlik oluşturulması, sosyal medya yönetimi, dijital prodüksiyon ve pazarlama üzerine yoğunlaşmıştır. Alışılmışın dışında, size dijital medya çözümlerini bütünsel anlamda sunmaktadır.

Copyright © 2015 Bint Ajans Tüm Hakları Saklıdır.