E-Ticaret Çözümleri

B2C (E-Ticaret) Yazılımı
Günümüzde yaygınlaşan bu sistemler tedarikçilerden son tüketicilere ürününüzü veya hizmetinizi online ödeme alarak satış yaptığınız bir sistemlerdir. E-Ticaret maliyet ve zaman konusunda sağladığı faydalar sayesinde birçok firma tarafından tercih edilmektedir. Günümüzde bir mağazadan farkı olmayan E-Ticaret sistemleri kullanıcılar tarafından yaygın olarak kullanılmaya başlamıştır. Maliyetlerin daha az olduğu bu sistemler sayesinde aynı kar marjı ile daha çok ürün veya hizmeti son kullanıcıya ulaştırılabilirsiniz.

B2B (E-Bayi) Yazılımı
E-Ticaretten farklı olarak tedarikçilerden tedarikçilere ürün veya hizmetlerin online ödeme alarak satış yapılan sistemlerdir. Satın alan tedarikçi ve satan tedarikçi için zaman ve maliyet tasarrufu sağlanmaktadır. Her tedarikçi için farklı satış opsiyonlarının sunulduğu bu sistemler sayesinde hata payı minimuma iner. Bu sistemler firma içinde saha satışı yapan personeller tarafından da kullanılmaktadır. Bu sayede müşterilerin siparişlerini hızlı ve hatasız bir şekilde mobil cihazlar ile merkeze iletilebilir.
Yazılım, tasarım, içerik yönetimi, dijital reklamlar ve sosyal medya departmanlarında 360 derece çözüm üretebilen ve sunan dijital bir ajanstır. Çarpıcı ve özgün web siteleri, e-ticaret çözümleri, mikro siteler gibi interaktif çözümlerle beraber; kurumsal kimlik oluşturulması, sosyal medya yönetimi, dijital prodüksiyon ve pazarlama üzerine yoğunlaşmıştır. Alışılmışın dışında, size dijital medya çözümlerini bütünsel anlamda sunmaktadır.

Copyright © 2015 Bint Ajans Tüm Hakları Saklıdır.