Web Tasarım ve Yazılım

Kurumsal Web Site Tasarımı
Kurumsal web sitesi, işletmenizi internet ortamında en iyi tanıtılacak yerdir. Bint Ajans olarak size özgün ve sizi anlatan özel tasarımlarımız ile firmanızı müşterilerinize en iyi şekilde anlatmanızı sağlamaktayız.

Kurumsal Web Site Yazılımı
Size özgün olarak yaptığımız tasarımları daha dinamik olarak kullanabilmeniz için sitenizin arka tarafında çalışan size özel bir yazılım bulunmaktadır. Bu yazılım sayesinde sitenizdeki tüm içerikleri düzenleyebilir, yeni içerikler ekleyebilir ve silebilirsiniz. Bu sistem başlangıçta maliyetli olarak gözükse de ilerleyen süreçlerde içerik yönetimi konusunda getirdiği kolaylık, hız ve maliyet avantajları ile size daha fazla avantaj sağlamaktadır.

Responsive Web Tasarımı
Günümüzde mobil cihazların internet için kullanımı hızla artmaktadır. Mevcut sitelere giriş oranlarını analiz ettiğimizde %40 ila %50 arasında mobil cihazlardan sitelere erişim sağlanmaktadır.

Tüm sitelere mobil cihazlardan erişim vardır. Fakat kullanıcıların sitenize girdiğinde zorlanmadan sorunsuz bir şekilde sitenizde gezinebilmesi için Responsive bir yazılım ve tasarımınızın olması gerekmektedir.

Bizde bu verileri temel alarak tüm müşterilerimize bu hizmeti en iyi şekilde vermeye çalışıyoruz.
Yazılım, tasarım, içerik yönetimi, dijital reklamlar ve sosyal medya departmanlarında 360 derece çözüm üretebilen ve sunan dijital bir ajanstır. Çarpıcı ve özgün web siteleri, e-ticaret çözümleri, mikro siteler gibi interaktif çözümlerle beraber; kurumsal kimlik oluşturulması, sosyal medya yönetimi, dijital prodüksiyon ve pazarlama üzerine yoğunlaşmıştır. Alışılmışın dışında, size dijital medya çözümlerini bütünsel anlamda sunmaktadır.

Copyright © 2015 Bint Ajans Tüm Hakları Saklıdır.